Preskočiť na obsah
Bedex Media

Média a vydavateľstvo

Bedex Media s. r. o.

Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Sídlo
Rovinka
Od roku
2022
IČO
54 395 305

Bedex Media

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Repková 2000/3B, 900 41 Rovinka
Na trhu od
2. februára 2022
IČO
54 395 305
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 59.12)
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Firma v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
23
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Bedex Media

Bedex Media s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Repková 2000/3B, 900 41 Rovinka. Zapísaná je od 2. februára 2022 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov“ (59.12). Predmet činnosti tvorí 23 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.

Základné údaje

Obchodné meno
Bedex Media s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
54 395 305
DIČ
2121650465
Dátum vzniku
2. februára 2022
Sídlo
Repková 2000/3B, 900 41 Rovinka
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 158408/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 59.12)
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Bedex Media zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 23 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Dizajnérske činnosti

  • Fotografické služby

Zobraziť všetkých 23 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Textilná výroba
  • Devná výroba
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  • Keramická výroba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Verejné obstarávanie
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Bedex Media s. r. o.?

Sídlo je na adrese Repková 2000/3B, 900 41 Rovinka.

Čím sa Bedex Media s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov“ (59.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – Bedex Media s. r. o.?

IČO je 54 395 305, DIČ 2121650465.

Kedy vznikla Bedex Media s. r. o.?

Vznik: 2. februára 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Repková 2000/3B 900 41 Rovinka

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bedex Media s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bedex-media.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.